• Обновено
Мека Зимската Топло Деца Чорапи Ново Родено Бебе Момче Девојка Бебе Бебе Влечки Анти Лизга Чорапи Кат Деца Чорапи S/M

Мека Зимската Топло Деца Чорапи Ново Родено Бебе Момче Девојка Бебе Бебе Влечки Анти Лизга Чорапи Кат Деца Чорапи S/M

Rating 
DEN 63.36

Залиха
Во магацинот.


Мека Зимската Топло Meias Деца Чорапи Ново Родено Бебе Момче Девојка Infantil Бебе Влечки,Анти Лизга Чорапи Кат Деца Чорапи S/M Топло прашува : 3~4 пара чорапи се неопходни и удобен за бебето да се промени и се мијат.
Име на производ : Мечка Ноктот Дизајн Бебе Чорапи
Материјал : Памук
Големина : S,M
Погоден Сезона : пролет ,есен,зима
Погоден за Возраст : S(0~2 T) , Укажуваат на тоа нога должина 9~11cm ,ако сакате да купите S големина бебе чорапи,pls изберете 10~12 Month
M(2~4 T), Укажуваат на тоа нога должина на 10~13cm,ако сакате да купите М големина бебе чорапи,pls изберете 19~24 Month
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку Сигурна Исплата 2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена 4.Повеќе Плаќање прашање, ве Молиме проверете на следниот линк :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот poof. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси.

Основни карактеристики

Дете НИ Големина:
12M, 24M
Тип На Објект:
Sock
Одделот За Името:
Бебето
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бренд Име:
PLAVKY
Материјал Состав:
Памук
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
ETWZ007
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс
Чорапи Материјал Состав:
Памук
Чорапи Боја:
Сива;Браун
чорапи големина:
S;M
погодни за возраста:
S(0~2T);M(2~4T)

Најдобри понуди