• Обновено
P1701 Добар квалитет Топла стил Памук Популарни силикони antiskid Невидливи Мажите Глуждот Sock Дише Антибактериски Чорапи 5Pair/Многу

P1701 Добар квалитет Топла стил Памук Популарни силикони antiskid Невидливи Мажите Глуждот Sock Дише Антибактериски Чорапи 5Pair/Многу

Rating 
DEN 604.00
DEN 679.20
-11 %

Залиха
Во магацинот.


DB_P1701 Висок квалитет Топло стил Памук Популарни силикони antiskid Невидливи
Мажите Глуждот Sock Дише Антибактериски Лето чорапи 5 Pair/Многу
Тип На Производ : Чорапи
Бренд Име : TIANZINIAO
Број на модел : DB_P1701
Материјал : Cotton65%,Polyester30%,spandex5%
Пол : Мажи
Возрасна Група : Возрасни
Функција : Дише, Брз Сува, Спортски
Техника : Плетени
Сезона : Пролет Лето Есен
Големина : EU39-42

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
DB1701
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Повик
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер

Најдобри понуди