• Обновено
До 2015 мачка чорапи бебе коленото високи чорапи chaussettes enfant новородено бебе бебе долги шарени деца деца памук sock meias sokken

До 2015 мачка чорапи бебе коленото високи чорапи chaussettes enfant новородено бебе бебе долги шарени деца деца памук sock meias sokken

Rating 
DEN 981.00
DEN 1032.00
-5 %

Залиха
Во магацинот.


Корејски бренд бебе чорапи девојки и момчиња шарени
големина : S 0-2 Y M 3-5 Y=нозе должина 10.5 см,односно 12,5 см.
боја : шарени, сини,шарени жолта како што покажува
Испорака
Она што цел ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена.
Бесплатен превозот со Кина
пост воздух mail време на Испорака :
да USA & Canada : 8-16days
да европските земји : 12-18days
кон Азиските земји : 7-15days
Враќање :
Ако предмети имаат некои неисправни,ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.Корисниците се одговорни за превозот обвиненија на било вратени предмети.Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.
Повратни информации :
1. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Ние вредност, секој клиент.Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да се потврди приемот и ни остави активни повратни информации(Пет ѕвездички).
3. Ако стоките имаат било каков проблем.Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем.Ви даде задоволителен одговор.
Забелешка : купувачот треба плати данок ако вашата земја треба,немаме никаква одговорност за тоа,ви благодариме за вашето разбирање.
Ние имаме многу долна облека стилови,ако имате некои се заинтересирани,ве молиме контактирајте со нас,само слободно да го направи тоа.

Основни карактеристики

Големина:
S M 5 of each 0 to 5
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Sock
Шаблон Тип:
Крпеница
Пол:
Унисекс
Материјал:
Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
1338
Големина на:
S 0-2,M 2-4
боја:
жолта,сина шарени.
Дизајн:
Корејски бренд симпатична мачка дизајн

Најдобри понуди