• Обновено
Топла Продажба 1pair Деца Вистинска Кожа згусне Деца Снег Чизми, Бренд Момче зима и топло, Детето го Подигнете

Топла Продажба 1pair Деца Вистинска Кожа згусне Деца Снег Чизми, Бренд Момче зима и топло, Детето го Подигнете

Rating 
DEN 1120.00
DEN 1317.60
-15 %

Залиха
Во магацинот.


во принцип , ние recommand големина
Чевли големина = нога должина+1cm
ако вашите деца нога тенка , чевли големина = нога должина+0.5 cm
ако вашите деца нога масти , чевли големина = нога должина+(1.5+2)cm
Големина(CHN)
НИ големина
Внатре Должина(cm) 26 16.5 10 cm 27 10.5 17cm 28 11 и 17,5 см 29 12 18cm 30 12.5 18.5 cm 3 1 13.5 19.5 cm 32 1 20cm 33 1.5 20.5 см 34 2 21.5 cm 35 2.5 22cm 36 3 22.5 cm 37 3.5 23cm
Изберете соодветна големина : Користете слични чевли да се споредат со големината ве Молиме имајте предвид дека, поради ограничувања во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе.
таму можеби 0.2-0.4 cm грешка поради мерка со рака.

Основни карактеристики

Чевли Големина:
1, 1.5, 2, 2.5, 3, 3.5, 4, 10, 10.5, 11, 12, 12.5, 13.5
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Чизми
Моден Елемент:
Плитки
Пол:
Момчиња
Бренд Име:
cidodi
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Outsole Материјал:
Гума
Сезоната:
Зима
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Подигнете Висина:
Глуждот
Пети Форма:
Круг Пети
Пета Тип:
Станот со
Подигнете Тип:
Моден Чизми
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Најдобри понуди