• Обновено
10 јарди/многу 24mm ширина Еластична Водат Чипка намали DIY headband за шиење облека, додатоци

10 јарди/многу 24mm ширина Еластична Водат Чипка намали DIY headband за шиење облека, додатоци

Rating 
DEN 161.28

Залиха
Во магацинот.

ширина : за 24mm ширина
Плаќање :
1.Можеме да го прифатиме Зачувам, Кредитна Картичка, T/T или (Escow е најпосакувана)
2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена по вашата нарачка.
Испорака :
1.Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
2.Ние ќе организираме на пратката во рок од 3-5 дена по исплата потврда.
3.БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Е КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL, тоа обично трае од 15 до 20 работни дена. Повеќето од предметите ќе бидат доставени во 2 недели , а ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови). Ако тоа се случи, само нас контакт, ние ќе ви помогнат да проверите и да го решат проблемот.
4.DHL,ТНТ,UPS-от,EMS обично трае околу 7-10 работни дена до дестинацијата, но цената е многу повисока.
5.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Политика На Враќање :
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Повратни информации
1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
2. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни.
3. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
Ви благодариме! Добредојдовте да ја посетите повторно!

Основни карактеристики

Тип На Производ:
Чипка
Материјал:
Spandex / Полиестер
Функција:
Еластична,Еко-Пријателски
Декорација:
Чипка
Бренд Име:
Средината Рог
Ткаенина Тип:
organza
Ширина:
about 24mm
Техника:
Плетени

Најдобри понуди