• Обновено
Популарната Купување на Висока Класа Домот 3D цвет Африкански француска чипка, Дише Tulle чипка ткаенина DPW-85

Популарната Купување на Висока Класа Домот 3D цвет Африкански француска чипка, Дише Tulle чипка ткаенина DPW-85

Rating 
DEN 1910.00
DEN 3292.80
-42 %

Залиха
Во магацинот.


започнете
крај Нашата компанија (Guang zhou лимон Дрво Мода Трговски Фирми ) е сеопфатна модерен трговски друштва,Особено и професионално за жените,на Разни страни,за африканската традиционална прослава и венчавката.нашите производи главно се покрие текстилни материјали ,перика,headtie,чевли и чанта , И така натаму..ако било нешто што се интерес,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате,благодарам.
Спецификација На Оваа француска Чипка дизајн број на чипка DPW-85 пакување детали 5 метри за 1 парчиња бизнис модел на мало или големо минимум цел количество слободни да purchse,таму не е ограничен.
Предности На Нашите Чипка
1. Нашите чипка е погодна за облека,вечер фустан,партија фустан,како и венчаница.....
2. Ние го избере квалитетен памучен материјал,меко чувство,удобен за носење.
3. Професионална машина за везови чипка,висока температура притиснете камен,не падне лесно.
4. Сите чипка се во парк,можеме да ви понудиме производ во кратко време,мала количина или голема количина двете се добредојдени.
5.За Облека,вечер фустан,партија фустан,како и венчаница.....

Основни карактеристики

Тип На Производ:
Чипка
Број На Модел На:
DPW-85
Бренд Име:
Milylace
Декорација:
Чипка
Ширина:
51-52
is_customized:
Yes
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Материјал:
100% Полиестер
Ширина:
51-52
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Употреба:
за свадба,забава,годишнина,традиционалната облека

Најдобри понуди