• Обновено
8cm ширина Памук embroid чипка шиење лента guipure чипка африкански чипка ткаенина трим искриват плетење DIY Облека, Додатоци#2627

8cm ширина Памук embroid чипка шиење лента guipure чипка африкански чипка ткаенина трим искриват плетење DIY Облека, Додатоци2627

Rating 
DEN 85.92

Залиха
Во магацинот.


Име на производ : 8 см ширина Embroid Чипка
Материјал : памук и најлон
Производот НЕ : 2627
Чипка ширина : 8cm(најмногу широк)
Боја : pls се погледне на слики
Пакет : OPP торби и картон
Испорака И Услуга
* Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 3 работни дена по проверка на плаќање и за потврда на нарачката. Ако одлагање,ние ќе ви овозможи да се знае однапред.
* Ние нудиме Кина Пост Воздух или ЕМС на вашите нарачки.pls изберете за нив пред да се одржи на наредби.Epack пратите само во САД.Tks
* Ве молиме пратете на вашите прашања,да се распрашува и жалби до нас.Ние ќе ви даде одговор во 2 работни дена и решавање на проблемите.
* Увозни давачки,даноци и давачки кои се исклучува во објектот цена или превозот.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
* Обично,Ние ќе напишете пониска вредност и марк ?подарок? или ?примерок? да ви помогне да се избегне данок или помалку вашиот данок.Ако ви треба целосна вредност на превозот сметка или фактура,ве молиме ги споделите со нас кога местото цел.
* Ние го прифаќаме врати за незадоволителен предмети. Ве молиме контактирајте со нас да извештајот неисправни предмети во рок од 7 дена по приемот. Вратени предмети мора да дојде со оригинални делови и додатоци.Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија.
Повратни информации
* Ако не сте задоволни со вашата нарачка,ние ќе бидеме благодарни за можноста да се реши проблемот пред прибегнување кон повратни информации.
* Ако ви се допаѓа tiems,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас,и ние ќе го прават истото за вас. Благодарение толку многу

Основни карактеристики

боја:
млеко бела
Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
8cm
Бренд Име:
xinhang
Декорација:
Чипка
Материјал:
Најлон / Памук
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Број На Модел На:
2627
Бои:
млеко бела
Техника:
искриват плетење

Најдобри понуди