• Обновено
10Yard / Енкрипција двојно жица/полиестер tassel 20 см широк/фаза облека, прибор/латинска tassel чипка GRL0087

10Yard / Енкрипција двојно жица/полиестер tassel 20 см широк/фаза облека, прибор/латинска tassel чипка GRL0087

Rating 
DEN 1337.00
DEN 1407.84
-5 %

Залиха
Во магацинот.

Енкрипција Двојно жица / полиестер tassel Ширина : за 20cm широк Забелешка : Треба да се купи 17 црвен Портокал . 18 Бледо жолта . 19 Локалните тираните златна . 20 сива . 21 зелена. 22 Светло Виолетова ве Молиме оставете порака Забелешки боја, ви благодариме за Енкрипција Двојно жица / полиестер tassel 1. златно жолта 2. Небото Сино 3.Паун сина 4. бела 5.Флуоресценција розова 6. Fuchsia 7. црна 8. Големи Црвени 9. виолетова 10.Пинк 11.портокалово-жолта 12.Розова црвено 13.Кралска сина 14.Флуоресцентна зелена 15.Флуоресцентно жолто 16.Кафе 17.Црвениот портокал 18.Бледо жолта 19.Локалните тираните златна 20.сива 21.зелена 22.Светло Виолетова

Основни карактеристики

боја:
Наведете боја
Тип На Производ:
Чипка
Број На Модел На:
GRL0087
Декорација:
Чипка
Материјал:
Најлон / Памук
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Техника:
Плетенка
Ширина:
20cm

Најдобри понуди