• Обновено
Бесплатен Превозот 1.4 L Плоштадот Пластовидно Храна Контејнер Со Рачка, Микробранова печка Бенто Кутија со стапчиња за јадење со Лажица за Возрасни, Деца

Бесплатен Превозот 1.4 L Плоштадот Пластовидно Храна Контејнер Со Рачка, Микробранова печка Бенто Кутија со стапчиња за јадење со Лажица за Возрасни, Деца

Rating 
DEN 607.00
DEN 1103.52
-45 %

Залиха
Во магацинот.

метар 1.4 L Плоштадот Пластовидно Храна Контејнер Со Рачка, Микробранова печка Бенто Кутија со стапчиња за јадење со Лажица за Возрасни, Деца

Основни карактеристики

Dinnerware Тип:
Чинии
Шаблон Тип:
Цврста
Количина:
1
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ,LFGB
Број На Модел На:
2 слоеви бенто кутија
Техника:
Мраз
Капацитет:
1.4 L
Пластични Тип:
PC
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
SIBAOLU
Производство:
Ручек Бенто кутија

Најдобри понуди