• Обновено
brdwn KAGEROU ПРОЕКТОТ Унисекс MekakuCity Актери Kido cosplay кратки чизми Обичај чевли

brdwn KAGEROU ПРОЕКТОТ Унисекс MekakuCity Актери Kido cosplay кратки чизми Обичај чевли

Rating 
DEN 2280.00
DEN 2399.52
-5 %

Залиха
Во магацинот.


KAGEROU ПРОЕКТОТ Унисекс Mekaku City Актери Kido cosplay кратки чизми Обичај чевли, Бидејќи на светлината проблем, производот слика за повикување само,слики и производот може да се исклучи боја.
Предмет : Чевли Точка БР.1855(Машки)/2665(Famale) Име : Kido Материјал : Вештачка кожа Тежина : 1000g/пар
Место или потекло : во кина
тоа може да биде нарачана прилагодена големина : pls извести ме подолу информации
1.ќе се машки или женски?
2.подигнете висина
3.нозете должина
4.нозете ширина
5.на врвот на чизми обемот на теле
6.теле турнеја
Машки
Женски

Основни карактеристики

Чевли Големина:
36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46
Бренд Име:
Brdwn
Пол:
Унисекс
Одделот За Името:
Возрасни
Извор Тип:
Аниме
Посебни Употреба:
Носии
Знаци:
Kido
Извор:
kagerou проектот

Најдобри понуди