• Обновено
година Нови Часовници Модата и Секојдневен V6 Голем Правоаголник Dial Кварц Црна Кожа Кварц Аналогни Види За Мажи Спорт Воена Види

година Нови Часовници Модата и Секојдневен V6 Голем Правоаголник Dial Кварц Црна Кожа Кварц Аналогни Види За Мажи Спорт Воена Види

Rating 
DEN 480.00
DEN 532.80
-10 %

Залиха
Во магацинот.


производ опција листа
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации . опции количество помеша-боја серија 2000 брашно 1998 детали за производот

Основни карактеристики

боја:
Бела, Црна
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Функција:
Отпорен На Вода
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Стил:
Спорт
Затворач Тип:
Тока
Бренд Име:
Chino Wilon
Број На Модел На:
Други
Бендот Ширина:
40mm
Случај Обликот:
Плоштад
Бендот Материјал Тип:
кожа
Движење:
Кварц
Dial Дијаметар:
52mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Бендот Должина:
24cm
Случај Дебелина:
10мм
Случај Материјал:
Пластични
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Пол:
Мажи

Најдобри понуди