• Обновено
Мажи Жени Секојдневен Едноставен рачно изработени Бамбус Види Мажите Спортски Секојдневен Дрвени Види Уникатни Бран Dial Часовници Кварц

Мажи Жени Секојдневен Едноставен рачно изработени Бамбус Види Мажите Спортски Секојдневен Дрвени Види Уникатни Бран Dial Часовници Кварц

Rating 
DEN 670.00
DEN 837.12
-20 %

Залиха
Во магацинот.

Карактеристики на производот : 100% Природата Дрво Случај Движење : Кварц Бенд Материјал : Вистинска Кожа Dial Прозорец Материјал : Пластични Случај Материјали : Дрво Затворач Тип : Pin Тока Кол Дијаметар : 4.4 cm прибл. Случај Дебелина : 1.2 см прибл. Бендот Ширина : 2.0 cm прибл. Бендот Должина : 23.5 cm прибл. Напомена : види е направен од природно дрво и е обвиен со рака, па тоа може да има некои природни груби линии и неколку флеки. Пакет Содржина : 1 × Дрво Види

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Dial Дијаметар:
44mm
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бренд Име:
YISUYA
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Должина:
23.5 cm
Затворач Тип:
Тока
Бендот Ширина:
20mm
Случај Материјал:
Дрвени
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Dial Прозорец Материјал Тип:
Пластични
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
W241301
Случај Дебелина:
12mm

Најдобри понуди