• Обновено
Боја Слободен Белата Unscented без чад Соја Чај Светла 10 компјутери

Боја Слободен Белата Unscented без чад Соја Чај Светла 10 компјутери

Rating 
DEN 319.00
DEN 335.52
-5 %

Залиха
Во магацинот.


Име
Боја Слободен Белата Unscented
Без Чад Соја Чај Светла
Материјал
Свеќа : Соја восок
Candlecup : Алуминиум
Фитил : Памук
Спецификација
10 Компјутери Тежина : 130g
Потекло
Кина
Оценка
(5 надвор од 5)
Превозот
БЕСПЛАТЕН превозот во светот
Опис
Нашиот квалитет доведе слободни свеќа ќе донесе мека и пријатна сјај за секоја прилика. Заштитни купот е важно за одржување на форма и не одлевање текот на внатрешноста на вашиот омилен tealight држачот.Приближната горат време е од 4 часа. Производот се користи само природни материјали и 100% памук, фитили кои ги исполнуваат безбедносни барања.
Unscented Соја Tealights Алуминиум Безбедност Чаши Согорувате во Просек 4 часа, Сите Природни, Вегетаријанци, Кошер Соја Восок Природна Боја
Сите тежини и димензии се приближни.
Скенирање на овој QR кодот за да добиете повеќе попуст од мобилен!

Основни карактеристики

Бренд Име:
Змеј Чај Куќа
Материјал:
Сојата Восок

Најдобри понуди