• Обновено
Бамбус Matcha Канистер * Прав Од Зелен Чај Caddy

Бамбус Matcha Канистер * Прав Од Зелен Чај Caddy

Rating 
DEN 815.52

Залиха
Во магацинот.


Име
Бамбус Matcha Канистер
Цена
$16.99
Спецификација
Должина : 75mm
Ширина : 75mm
Висина : 50mm
Капацитет : 20 грама на matcha
Тежина : 70g
Материјал
Бамбус
Потекло
Кина
Оценка
(5 надвор од 5)
Превозот
БЕСПЛАТЕН превозот во светот
Опис
Рачно изработени за чување matcha, тоа може да се одржи 20 грама на matcha. Идеални за патување употреба.
Answer : ___________________________ Note : прикажан натпревар во прав е прикажан за илустрација само, тоа не е вклучена.
Сите тежини и димензии се приближни.
Скенирање на овој QR кодот за да добиете повеќе попуст од мобилен!

Основни карактеристики

Бренд Име:
Змеј Чај Куќа
Материјал:
бамбус

Најдобри понуди