• Обновено
Еднакви BSPT лактот 90 зезнав врска Заеднички водоводни Цевки Врска 304 од не ' Рѓосувачки Челик Унија конектор Фитинзи

Еднакви BSPT лактот 90 зезнав врска Заеднички водоводни Цевки Врска 304 од не ' Рѓосувачки Челик Унија конектор Фитинзи

Rating 
DEN 86.00
DEN 86.40
-0 %

Залиха
Во магацинот.


материјали се 304 одделение од нерѓосувачки челик
-Корозија и ' рѓа отпорни
-Општа употреба : санитарни, дом, градина, индустрија, на отворено, на отпадни води
Ние брод во светот од страна на EMS,DHL,UPS-от,Fed Ex,ТНТ,Кина Пост,E-пакет и така натаму.
Ние сме во состојба да ја контролира времето за испорака, бидејќи тоа е обработена од страна на Трети лица услуга,
но, ако пратката е да не пристигнат во рамките на очекуваното време,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа и да ви даде задоволни одговор.
1)Ние гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда(освен Одмор).
2)Ако не е секоја неочекувана ситуација(на пример,доколку наредбата не може да брод во рок од 48 часа),
ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок, и да го следи одблиску да брод вашата нарачка наскоро.
Ние прифаќаме : Visa Master Card Зачувам
Кога го користите Зачувам,парите се депонирани сигурно во вашата сметка.
Парите ќе бидат објавени до нас само откако ќе се потврди на испорака.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску,
ве молиме почекајте за afew минути и обидете се повторно.
Потврдите Адресата Со Полно Име
Сите производи ќе бидат проверени строго пред превозот.Ние брод на Aliexpress адреса САМО.
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
И руски купувачот ве молиме оставете ни го вашето име и презиме,што е многу важно,ви Благодариме!
Ние прифаќаме : Visa Master Card Зачувам
Кога го користите Зачувам,парите се депонирани сигурно во вашата сметка.
Парите ќе бидат објавени до нас само откако ќе се потврди на испорака.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску,
ве молиме почекајте за afew минути и обидете се повторно.
Потврдите Адресата Со Полно Име
Сите производи ќе бидат проверени строго пред превозот.Ние брод на Aliexpress адреса САМО.
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
И руски купувачот ве молиме оставете ни го вашето име и презиме,што е многу важно,ви Благодариме!
За Време На Испорака
Целосна наплата доколку производот не се примаат во гарантира испорака време се Враќа&Наплата
Целосна наплата доколку производот не се примаат во гарантира време на испорака Подолго Заштита
15 дена поголема заштита по цел завршување Враќа Екстра
Врати било каков производ,само оние кои се во совршена состојба.

Основни карактеристики

Тема Спецификација:
DN6, DN8, DN10, DN32, DN40, DN15, DN20, DN50, DN25
Техника:
Кастинг
Број На Модел На:
ЕЕСК
Бренд Име:
YQBS
Тип:
Лактите
Обликот:
Еднаков
врска:
Машки
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Глава Кодот:
Круг
S:
DN6 DN8 DN10 DN15 DN20 DN25 DN32 DN40 DN50
is_customized:
Yes

Најдобри понуди