• Обновено
Strapless Сатен Overbust Црна Espartilhos Корсет Corselet Preto Патент Половината Тренер Секси Корсети и Bustiers Жените Korsett

Strapless Сатен Overbust Црна Espartilhos Корсет Corselet Preto Патент Половината Тренер Секси Корсети и Bustiers Жените Korsett

Rating 
DEN 756.00
DEN 900.48
-16 %

Залиха
Во магацинот.

Вие Исто Така Може Да Се Допаѓа
Опис
Strapless overbust корсет со пред патент затворање, чипка-up назад за cinching, Доаѓа со G-string !
Во потрага неверојатно како надворешен носи корсет сечење на врвот, како и!
Пакетот Вклучува : Корсет + Камшик
Функција
Пластични Коски Број на Bonings : 10 Страна патент Затворање Чипка назад со 10 grommets Лента Алкохол Сатен Hemming Боја : Црвена, Црна Должина : 15 " / 38cm (Големина M) Ткаенини Опис : Сатен Полиестер Бистата линија : Overbust, Душо Доаѓа со појавување на г-string Големина се достапни : available : S,M,L,XL, XXL
Големина На Табелата
Слика Шоу
Услови за користење на услугите
Превозот Метод Ние брод на светот и партнер со големи меѓународни превозот компании како што се DHL, UPS-от, Fed Ex, и..ект. Ние обезбедуваме бесплатен превозот со воздухопловната.
Ние нудиме следниве превозот методи на светско ниво :
1. БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ - од 14 до 30 дена испорака од воздухопловната (Потпис е потребно)
2. НАМАЛЕНА ПРЕВОЗОТ - од 3 до 10 дена забрзана испорака со DHL/Федекс/UPS-от за цел
Политика на враќање Повеќето предмети купени од нашата веб страница може да се разменуваат и да се вратат во рок од 14 дена од добивањето на својата цел. Како Основач на нашата компанија, ние стоиме зад нашите производи. Само предмети кои биле оштетени или неисправни може да бидат вратени. Сепак, ние нема да бидеме одговорни за штетите предизвикани со превозот. Објектите кои не се вклопуваат не returnable. Ве молиме ни e-mail на големини, бои и сл пред купување на предмети. Предмети што Не се Returnable : За хигиена причини, ние не го прифати замена или враќање на користени долна облека.
Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било каков проблем со нашиот објекти и услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да slove било какви проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
CORZZET
Стил:
Секси
Материјал:
Најлон,Spandex
Материјал Состав:
Сатенски
Број На Модел На:
2806
Боја на располагање:
Црна, Црвена
Големина на располагање:
S,M,L,XL,XXL
Бистата Линија:
Во Текот Биста, Душо
Снабдување Тип:
во парк
корсет стил:
Бурлеска & Готски
Место на Потекло:
Гуангжу во кина
Функција:
Секси, Strapless, Сатен, Патент Затворање, Overbust
време на испорака:
Во 3 Работни Дена
is_customized:
Yes
Вклучуваат:
Корсет Врвот G-string

Најдобри понуди