• Обновено
Гроздобер Ретро Кристал Камео Brooch Кристал Broches Strass Свадба Broaches Жените Hijab Иглички X0937

Гроздобер Ретро Кристал Камео Brooch Кристал Broches Strass Свадба Broaches Жените Hijab Иглички X0937

Rating 
DEN 141.00
DEN 175.68
-20 %

Залиха
Во магацинот.


Гроздобер Ретро Кристал Камео Brooch Кристал Broches Strass Свадба Broaches Жените Hijab Иглички X0937
1) материјал : алуминиум ментална
2) боја& големина : како фотографии
3) пакет : 1 компјутер во еден мал OPP вреќа
4) мин. цел : 1pcs/дизајн
Топло добредојде во контакт со нас,се надеваме дека можат да бидат добри пријатели и ако имате било какви прашања или сакате повеќе информации,ве молиме договорот нас директно.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
X0937
Пол:
Жените
Бренд Име:
mziking
Брошеви Тип:
Брошеви
Производот:
Кристал Камео Brooch
is_customized:
Yes

Најдобри понуди