• Обновено
Бесплатен Превозот Жените Облека Кристал Брошеви Трговија На Големо Срце Брошеви За Свадба Покани X1138

Бесплатен Превозот Жените Облека Кристал Брошеви Трговија На Големо Срце Брошеви За Свадба Покани X1138

Rating 
DEN 94.00
DEN 114.72
-18 %

Залиха
Во магацинот.


Добредојдовте на нашата продавница!
Ние сме фабриката, сите производи се producted во нашата фабрика, гарантира 100% сосема нов, ви благодариме! Нашите производи се со висок квалитет и многу убава, добредојдовте цел!
Ние прифаќаме прилагодена, доколку имате потреба, можете да Контактирате со нас, ви благодариме!
Бесплатен Превозот Жените Облека Кристал Брошеви Трговија На Големо Срце Брошеви За Свадба Покани X1138
1) материјал : алуминиум ментална
2) боја& големина : како фотографии
3) пакет : 1 компјутер во еден мал OPP вреќа
4) мин. цел : 1pcs/дизајн

Основни карактеристики

Бренд Име:
mziking
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Акрилик
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Срцето
Брошеви Тип:
Брошеви
Број На Модел На:
x1138
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
Yes

Најдобри понуди