• Обновено
Бесплатен Превозот Жените Брошеви Големи Кристал Накит Брошеви Цвет Одговара на Brooch трговија на Големо За Жените lapel pin X1444

Бесплатен Превозот Жените Брошеви Големи Кристал Накит Брошеви Цвет Одговара на Brooch трговија на Големо За Жените lapel pin X1444

Rating 
DEN 140.00
DEN 186.24
-25 %

Залиха
Во магацинот.


Добредојдовте на нашата продавница!
Ние сме фабриката, сите производи се producted во нашата фабрика, гарантира 100% сосема нов, ви благодариме! Нашите производи се со висок квалитет и многу убава, добредојдовте цел!
Ние прифаќаме прилагодена, доколку имате потреба, можете да Контактирате со нас, ви благодариме!
Бесплатен Превозот Жените Брошеви Големи Кристал Накит Брошеви Цвет Одговара на Brooch трговија на Големо За Жените lapel pin X1444
1) материјал : алуминиум ментална
2) боја& големина : како фотографии
3) пакет : 1 компјутер во еден мал OPP вреќа
4) мин. цел : 1pcs/дизајн

Основни карактеристики

Бренд Име:
mziking
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Растенијата
Брошеви Тип:
Брошеви
Број На Модел На:
x1444
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
Yes

Најдобри понуди