• Обновено
Broche acrilico/акрилик brooch/pin значка/brosche/ година нови модни симпатична harajuku додатоци/pin за облека трговија на големо/мраз ролери

Broche acrilico/акрилик brooch/pin значка/brosche/ година нови модни симпатична harajuku додатоци/pin за облека трговија на големо/мраз ролери

Rating 
DEN 380.00
DEN 527.04
-28 %

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Материјал:
Акрилик
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
79990
Бренд Име:
CNANIYA
Обликот:
Animal / t/lpanda/мраз ролери/
Тип:
broches/значки/broches/иглички и брошеви/broszki/broszka
одговара на толпата:
жени/мажи/пар/неговата и нејзината/најдобри пријатели/дете
Повод:
Ангажирање/свадбена/партија/Божиќ/за денот на вљубените
Важат за:
грб/здолниште/шапка/блуза/кошули/џемпери/торба/облека/шапка/cardigan
Type2:
бесплатен превозот/broches накит мода/брошеви за жена
type3:
atacado/корејски brooch/broches mujer animales/animaux

Најдобри понуди