• Обновено
Бесплатен Превозот Свадба Сувенири Кристал Brooch Малку Злато Брошеви Трговија На Големо Пеперутка Брошеви За Жените X1333

Бесплатен Превозот Свадба Сувенири Кристал Brooch Малку Злато Брошеви Трговија На Големо Пеперутка Брошеви За Жените X1333

Rating 
DEN 72.00
DEN 95.52
-25 %

Залиха
Во магацинот.


Добредојдовте на нашата продавница!
Ние сме фабриката, сите производи се producted во нашата фабрика, гарантира 100% сосема нов, ви благодариме! Нашите производи се со висок квалитет и многу убава, добредојдовте цел!
Ние прифаќаме прилагодена, доколку имате потреба, можете да Контактирате со нас, ви благодариме!
Бесплатен Превозот Свадба Сувенири Кристал Brooch Малку Злато Брошеви Трговија На Големо Пеперутка Брошеви За Жените X1333
1) материјал : алуминиум ментална
2) боја& големина : како фотографии
3) пакет : 1 компјутер во еден мал OPP вреќа
4) мин. цел : 1pcs/дизајн

Основни карактеристики

Бренд Име:
mziking
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Брошеви Тип:
Брошеви
Број На Модел На:
X1333
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
Yes

Најдобри понуди