• Обновено
Vinatge Мало!!Моден Лист Флорални Венец Pin Brooch Кристал Diamante Монистра Накит Brooch Свадба Brooch Иглички Накит

Vinatge Мало!!Моден Лист Флорални Венец Pin Brooch Кристал Diamante Монистра Накит Brooch Свадба Brooch Иглички Накит

Rating 
DEN 104.00
DEN 129.60
-20 %

Залиха
Во магацинот.


За САД , Канада , Мексико ,Цел>120dhl/федекс бесплатен превозот
За Австралија,велика БРИТАНИЈА,Ирска,Франција,Германија.итн Цел >150dhl/федекс/ems бесплатен превозот
За руски , Цел>200Ems бесплатен превозот
Други Земји ,ве Молиме контактирајте со нас за изразат бесплатен превозот.
Важно : Ние нудиме бесплатен превозот за сите земји, ако не можете да најдете бесплатен превозот методи во мојата продавница, можете да изберете било превозот методи, и да се направи ред, оставете порака или контактирајте со нас, ние ќе ги преземе испорака полнење надвор, а потоа може да се направи исплата.
Прво да уживаат во слика
Brooch Големина : 5.5*5.5 cm
Производи Опис
2. Материјал : Цинк легура и кристал
3. Новиот Бренд,со Висок квалитет кристал,слободни-олово,слободни-nickle
Кликнете Тука И Да Одат На Мојот Продавницата За Повеќе Дизајни
Ако у треба изразат испорака начин,ве молиме кликнете тука :
Имаат среќен шопинг тука!!!

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Романтични
Брошеви Тип:
Брошеви
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
B726
посебни:
Здраво
Occassions:
Свадба,забава,подароци.итн
is_customized:
Yes
Мини Цел 5 ДОЛАРИ:
Понуда за следење информации

Најдобри понуди