• Обновено
Бесплатен Превозот Мажите Накит Кристал Брошеви Трговија На Големо Диви Леопард Брошеви За Свадба Покани X1329

Бесплатен Превозот Мажите Накит Кристал Брошеви Трговија На Големо Диви Леопард Брошеви За Свадба Покани X1329

Rating 
DEN 119.00
DEN 157.92
-25 %

Залиха
Во магацинот.


Добредојдовте на нашата продавница!
Ние сме фабриката, сите производи се producted во нашата фабрика, гарантира 100% сосема нов, ви благодариме! Нашите производи се со висок квалитет и многу убава, добредојдовте цел!
Ние прифаќаме прилагодена, доколку имате потреба, можете да Контактирате со нас, ви благодариме!
Бесплатен Превозот Мажите Накит Кристал Брошеви Трговија На Големо Диви Леопард Брошеви За Свадба Покани X1329
1) материјал : алуминиум ментална
2) боја& големина : како фотографии
3) пакет : 1 компјутер во еден мал OPP вреќа
4) мин. цел : 1pcs/дизајн

Основни карактеристики

Бренд Име:
mziking
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Акрилик
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Брошеви Тип:
Брошеви
Број На Модел На:
x1329
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
Yes

Најдобри понуди