• Обновено
Нова Мода Кристал Декоративни Златна Легура Кристал Кристал Се Зголеми Brooch Pin За Жените Облека Модни Додатоци Накит X0070

Нова Мода Кристал Декоративни Златна Легура Кристал Кристал Се Зголеми Brooch Pin За Жените Облека Модни Додатоци Накит X0070

Rating 
DEN 87.00
DEN 124.32
-30 %

Залиха
Во магацинот.


Топла~Топла~Hot Sale~ Временски ограничени промотивни
Добредојдовте на нашата продавница!
Ние сме фабриката, сите производи се producted во нашата фабрика, гарантира 100% сосема нов, ви благодариме! Нашите производи се со висок квалитет и многу убава, добредојдовте цел!
Ние прифаќаме прилагодена, доколку имате потреба, можете да Контактирате со нас, ви благодариме!

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
X0070
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
CAIZI
Брошеви Тип:
Брошеви
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични

Најдобри понуди