• Обновено
Мин Цел $10! Бесплатен Превозот Евтини Бижутерија Кристал Малку Брошеви Трговија На Големо Птица Кристал Brooch Иглички X0807

Мин Цел $10! Бесплатен Превозот Евтини Бижутерија Кристал Малку Брошеви Трговија На Големо Птица Кристал Brooch Иглички X0807

Rating 
DEN 245.00
DEN 288.00
-15 %

Залиха
Во магацинот.


Ние сме фабриката, сите производи се producted во нашата фабрика, гарантира 100% сосема нов, ви благодариме! Нашите производи се со висок квалитет и многу убава, добредојдовте цел!
Ние прифаќаме прилагодена, доколку имате потреба, можете да Контактирате со нас, ви благодариме!
Бесплатен Превозот Евтини Бижутерија Кристал Малку Брошеви Трговија На Големо Птица Кристал Brooch Иглички X0807
1) материјал : алуминиум ментална
2) боја& големина : како фотографии
3) пакет : 1 компјутер во еден мал OPP вреќа
4) мин. цел : 1pcs/дизајн

Основни карактеристики

Бренд Име:
mziking
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Акрилик
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Брошеви Тип:
Брошеви
Број На Модел На:
X0807
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден

Најдобри понуди