• Обновено
MZC Нови Убави Цвеќиња, Брошеви Накит Брошеви Pin За Партија Кристал Шарени Мали Слатки Жени Broache Фустан Додатоци

MZC Нови Убави Цвеќиња, Брошеви Накит Брошеви Pin За Партија Кристал Шарени Мали Слатки Жени Broache Фустан Додатоци

Rating 
DEN 72.00
DEN 103.68
-31 %

Залиха
Во магацинот.


Топла~Топла~Hot Sale~ Временски ограничени промотивни
Добредојдовте на нашата продавница!
Ние сме фабриката, сите производи се producted во нашата фабрика, гарантира 100% сосема нов, ви благодариме! Нашите производи се со висок квалитет и многу убава, добредојдовте цел!
Ние прифаќаме прилагодена, доколку имате потреба, можете да Контактирате со нас, ви благодариме!

Основни карактеристики

Метална боја:
Роуз Златна Боја
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
x1377
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
CAIZI
Брошеви Тип:
Брошеви
is_customized:
Yes
Брошеви Тип:
Brooch Иглички

Најдобри понуди