• Обновено
Многу Големи Турски Антички Brooch Жените Злато Боја На Водена Капка Кристал Брошеви Lapel Hijab Шамија Иглички Ангажман Партија Накит

Многу Големи Турски Антички Brooch Жените Злато Боја На Водена Капка Кристал Брошеви Lapel Hijab Шамија Иглички Ангажман Партија Накит

Rating 
DEN 199.00
DEN 297.60
-33 %

Залиха
Во магацинот.


Информации : Mainstone : Кристал Материјал : Антички Злато Позлатен Allo Еколошки Стандард : Олово, Никел, Кадмиум слободни Носи Повод : Подарок / Свадбена / Партија / Матурска/ Годишнината/ Ангажирање Подарок за : Девојка / Жена / Мајка
Компанијата изјавил : Кога вашата нарачка износ е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, Кога вашата нарачка износ е >$5,ние сме бесплатен превозот од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или EUB
Ве молиме да ги прочитате пред цел, ако ви е потребна посебна помош, ве молиме контактирајте со нас,ви благодариме.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Бренд Име:
sunspice ms.
Материјал:
Метал
Брошеви Тип:
Брошеви
Број На Модел На:
FA0331
Примена:
Свадба/Партија/Ангажирање/Годишнината
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка/Сестра
Брошеви Тип:
Brooch Иглички

Најдобри понуди