• Обновено
Романтични Гроздобер Турски Brooch Жените Злато Позлата Цвет Значка Брошеви Lapel Hijab Шамија Иглички Ангажман Партија Фестивал Подарок

Романтични Гроздобер Турски Brooch Жените Злато Позлата Цвет Значка Брошеви Lapel Hijab Шамија Иглички Ангажман Партија Фестивал Подарок

Rating 
DEN 161.00
DEN 240.00
-33 %

Залиха
Во магацинот.


Информации : Mainstone : Кристал Материјал : Антички Злато Позлатен Allo Еколошки Стандард : Олово, Никел, Кадмиум слободни Носи Повод : Подарок / Свадбена / Партија / Матурска/ Годишнината/ Ангажирање Подарок за : Девојка / Жена / Мајка
Компанијата изјавил : Кога вашата нарачка износ е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, Кога вашата нарачка износ е >$5,ние сме бесплатен превозот од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или EUB
Ве молиме да ги прочитате пред цел, ако ви е потребна посебна помош, ве молиме контактирајте со нас,ви благодариме.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
sunspice ms.
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
FA0318
Брошеви Тип:
Брошеви
Обликотшема:
Цвет
Примена:
Свадба/Партија/Ангажирање/Годишнината
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка/Сестра
Брошеви Тип:
Brooch Иглички

Најдобри понуди