• Обновено
Нови Пристигне Круг Гроздобер Турски Brooch Жените Златна Боја Шупливи Надвор Брошеви Lapel Hijab Шамија Иглички Свадба Партија Омилени Подарок

Нови Пристигне Круг Гроздобер Турски Brooch Жените Златна Боја Шупливи Надвор Брошеви Lapel Hijab Шамија Иглички Свадба Партија Омилени Подарок

Rating 
DEN 157.00
DEN 235.20
-33 %

Залиха
Во магацинот.


Информации : Mainstone : Кристал Материјал : Антички Злато Позлатен Allo Еколошки Стандард : Олово, Никел, Кадмиум слободни Носи Повод : Подарок / Свадбена / Партија / Матурска/ Годишнината/ Ангажирање Подарок за : Девојка / Жена / Мајка
Компанијата изјавил : Кога вашата нарачка износ е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, Кога вашата нарачка износ е >$5,ние сме бесплатен превозот од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или EUB
Ве молиме да ги прочитате пред цел, ако ви е потребна посебна помош, ве молиме контактирајте со нас,ви благодариме.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
sunspice ms.
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
FA0219
Примена:
Свадба/Партија/Ангажирање/Годишнината
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка/Сестра

Најдобри понуди