• Обновено
DIY Деликатна Кристал Симулирани Бисер Божиќ Гранка Brooch Студ Брошеви Накит За Подарок

DIY Деликатна Кристал Симулирани Бисер Божиќ Гранка Brooch Студ Брошеви Накит За Подарок

Rating 
DEN 59.00
DEN 88.80
-34 %

Залиха
Во магацинот.


Големина : 3.2 cm*3.5 см
Тежина : 3g/pc
Материјал : алуминиум,стакло ,Симулирани бисер

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
НЕ
Бренд Име:
Coolidage
празник:
Chirstmas
Брошеви Главен Материјал:
Легура
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Брошеви
Метали Тип:
Цинк Легура

Најдобри понуди