• Обновено
Моден Трендовски Нови Празници Подарок Глеѓ Писмо Среќен Божиќ Pin Brooch За Божиќ Божиќ Накит

Моден Трендовски Нови Празници Подарок Глеѓ Писмо Среќен Божиќ Pin Brooch За Божиќ Божиќ Накит

Rating 
DEN 72.00
DEN 108.48
-34 %

Залиха
Во магацинот.


Големина : 4 cm*5cm
Тежина : 8g/pc
Материјал : alloyenamel

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
НЕ
Бренд Име:
Coolidage
празник:
Chirstmas
Брошеви Главен Материјал:
Легура
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Брошеви
Метали Тип:
Цинк Легура

Најдобри понуди