• Обновено
MZC Нови Ангелските Крилја Brooch Pin Pendant за Мажи Жени Панк Кристал Biker Накит, Сребрен Тон Broche Гроздобер трговија на Големо Brosch

MZC Нови Ангелските Крилја Brooch Pin Pendant за Мажи Жени Панк Кристал Biker Накит, Сребрен Тон Broche Гроздобер трговија на Големо Brosch

Rating 
DEN 135.00
DEN 192.48
-30 %

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Метална боја:
Platinum Позлатен
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
X1466
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
CAIZI
Брошеви Тип:
Брошеви
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
крило
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични

Најдобри понуди