• Обновено
Нов Стил Шарени Кристал Кристал Голема Рак Магнетни Eyeglass Носителот На Жените Накит Brooch

Нов Стил Шарени Кристал Кристал Голема Рак Магнетни Eyeglass Носителот На Жените Накит Brooch

Rating 
DEN 300.00
DEN 417.60
-28 %

Залиха
Во магацинот.


Нов Стил Шарени Кристал Кристал Голема Рак Магнетни Eyeglass Носителот На Жените Накит Brooch
Предмет тип : Brooch
Материјал : Цинк легура
Боја : Како на сликата шоу
Пол : Жените
Стил : Трендовски
Состојба : 100% Сосема Нов
Pendant Големина : 68*55мм(2.68*2.17 во)
Белешки : Ние сме фабрика штекер,да го прифати одобрението за промет на големо. За оваа pendant ѓердан,можете да изберете писмо ви се допаѓа. Сепак, големината или стил може да се направи според вашите барања. Ако сакате поинаков стил или трговија на големо, обратете се кај мене и јас може да ви даде цена понуда .
За плаќање, ние прифаќаме Зачувам.
Уплатата треба да се изврши во рок од 7days пред цел аукција затворање.p
Ве молиме наведете ги вашите посебни барања(како на вредноста на декларацијата) во цел забелешка дел.
Ние нудиме на светот превозот преку Кина Пост Воздух Mail, EMS, DHL, FEDEX
DHL/ ФЕДЕКС /ТНТ : 3-5days да повеќето земји.
EMS : 5-10days да повеќето земји.
Epacket : 7-25 бизнис денови за САД.
Ние ќе брод парцела, како е можно поскоро откако ќе се добие исплата.
НАПОМЕНА : ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ВАШАТА АДРЕСА ЗА Е ТОЧНО.
1. Чистење со мека памучна крпа .
2. Избегнување на нула со остри работи.
3. Запечатени за складирање кога не се носат.
Известува : кога ќе се направи ред, ако не може да ја напушти арапско име ве молиме не грижете се ,ве молам оставете ме англиски име ,или кој било друг јазик што сите ние би можеле да обичај, ние ќе го користи google translate за вас ,а потоа користете машина engrave за вас,ви благодариме за избере нашиот производ .

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
GE45
Бренд Име:
senfai
Накит Тип:
Тренди Brooch
Функција:
Тренди
боја:
како на слика
превозот:
Бесплатен превозот
Материјал:
Цинк Легура
LEADTIME:
5-7days
MOQ:
1pcs

Најдобри понуди