• Обновено
6G1-24304-02 Гориво Линија Конектори Фитинзи за Јамаха Outboard Мотор на Резервоар за Гориво Цевка Цевка , 6mm Машки, Одговара На outboard мотор

6G1-24304-02 Гориво Линија Конектори Фитинзи за Јамаха Outboard Мотор на Резервоар за Гориво Цевка Цевка , 6mm Машки, Одговара На outboard мотор

Rating 
DEN 418.00
DEN 522.72
-20 %

Залиха
Во магацинот.


6 G1-24304-02 Гориво Линија Конектор фитинзи за Јамаха Outboard Мотор на Резервоар за Гориво Цевка Цевка , 6mm Машки, fmount на моторот Описи : цената е за една единица на машки гориво конектор,не еден пар ,тоа го замени крајот на гориво конектори инсталиран на Јамаха outboard мотор, може да се вклопат во 6mm гориво цевка . Ова гориво конектор, исто така, се вклопуваат Кина направени Hidea outboard motors . Овој објект е новиот и достапен е во парк ! Ние може да се направи за испорака во рок од 1-3 работен ден по приемот расчисти исплата ! Ако сте во потрага за промет на големо бизнис или истрага други делови,ве Молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа ! _______________________________________________________________ Испорака : (1) Ние обично бродот на предмети во рамките 1-3 дена по приемот на вашата расчисти исплата. За нарачки од НАС & Австралија и Канада и Русија &Израел & UK &Франција, ние ќе брод од страна на epacket,која може да се следи низ 6-15 работни денови за испорака ; За наредби од други земји, Ние ќе брод од страна на економија int'l превозот-Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта која, исто така, може да се следи, и трае околу 12-15 работни дена во Нов Зеланд & Југоисточна Азија земји, 15-30 дена земји во Европа и Северна Америка земји , околу 30-45 дена во Италија .Ве молиме да се забележи на времето за испорака пред вашето место на цел. (2) Ако сакате побрзо испорака испраќаат од Експрес ,како што курирската служба DHL,FEDEX,UPS-от,ТНТ,ве Молиме да ни оставите порака,ние ќе се направи специјална понуда која според својата цел. (3) ве Молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.

Основни карактеристики

Вид На Гориво:
Бензин
Бренд Име:
SouthMarine
Состојба:
Нови
Моторот Позиција:
Outboard

Најдобри понуди