• Обновено
бесплатен превозот Електронски кабинет за заклучување Инструмент Куќиште хардвер дел switch оган кутија индустрија дистрибуција поштенско сандаче заклучување на в?

бесплатен превозот Електронски кабинет за заклучување Инструмент Куќиште хардвер дел switch оган кутија индустрија дистрибуција поштенско сандаче заклучување на в?

Rating 
DEN 1140.00
DEN 1200.00
-5 %

Залиха
Во магацинот.


цената е за 1 парче

Основни карактеристики

боја:
Триаголник, Квадрат
Број На Модел На:
3180000028
Бренд Име:
nefidova
Заклучување Тип:
Кабинетот Кодот
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
DIY Материјали:
Електрични

Најдобри понуди