• Обновено
100pcs 11mm Бисер Цвеќиња Brads Scrapbooking Фото Албум Свадба Хартија Занаети Покана Картички Валентин Фестивал Подарок Diy

100pcs 11mm Бисер Цвеќиња Brads Scrapbooking Фото Албум Свадба Хартија Занаети Покана Картички Валентин Фестивал Подарок Diy

Rating 
DEN 384.00

Залиха
Во магацинот.


11mm Scrapbooking Бисер Цвеќиња Brads Мешани Бои Scrapbooking Фото Албум Свадба Хартија Занаети Картички Дома Декорација
6mm Бисер, вкупно околу 11mm
5-petal Цвет Бисер Brads
Поп Бела боја / црвена боја /Мешани бои
За вашите Креативни убава Декорација.. >>
1. Ние ќе испрати да регистрирана адреса која се покажува во Aliexpress; 2. Ние не сноси никаква царина или данок; 3. Општо земено, достапните превозот методи е како следново : DHL, EMS, UPS-от, FEDEX, итн. Ние ќе се потрудиме да изберете повеќето разумни еден за вас. Ако сакате да наведете една, ве молиме да ни кажете во прв пат. 4. Ако имате било какви други прашања кои имаат потреба од наша помош, ве молиме ни e-mail и во секое време. Вашиот задоволителен е нашата единствена извршување. Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
Ве молиме љубезно ни остави позитивни повратни информации откако сте задоволни со вашето купување. Ве МОЛИМЕ не двоумете се да контактирате со нас, ако сте задоволни со вашиот купи, ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми со вас. Ви благодариме!

Основни карактеристики

Материјал:
Бисер
боја:
Мешани Бои
Големина:
скапоцен камен околу 6mm, вкупно 11mm
Изглед:
Цвет
is_customized:
Yes

Најдобри понуди