• Обновено
нови 2017 лето creepers бебе облека Бебе bodysuit деца точка plaid здолниште целокупната бебе девојка триаголник bodysuit бебе производи

нови 2017 лето creepers бебе облека Бебе bodysuit деца точка plaid здолниште целокупната бебе девојка триаголник bodysuit бебе производи

Rating 
DEN 715.00
DEN 1036.80
-31 %

Залиха
Во магацинот.


производ опција листа
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .
боја : Како што е прикажано
големина : 3 M(0-3М), 6 M(4-6 M), 9 M(7-9 M), 12 M(10-12 M), 18 МИЛИОНИ(13-18 МИЛИОНИ)
Стил 4/ 7/ 8 Големина на табелата :
големина
Облека должина/cm
Биста/cm
3 M
34
23*2
6 M
36
24*2
9 M
38
25*2
12 M
39
26*2
18 МИЛИОНИ
43
27*2
Други стил големина на табелата :
големина
Облека должина/cm
Биста/cm
3 M
37
21*2
6 M
38
22*2
9 M
40
23*2
12 M
43
24*2
18 МИЛИОНИ
46
26*2
Горенаведените содржини е само за референца!
Не се купи во согласност со големината, ве молиме да користите големината на физички количество стандардна, на секој клиент за правото концепт разлика далеку, ние не можеме да ви помогне да се суди дали "соодветна" ние само може да ви даде совет за вашиот референца. детали за производот
Стил 4/ 7/ 8 Големина на табелата :
големина
Облека должина/cm
Биста/cm
3 M
34
23*2
6 M
36
24*2
9 M
38
25*2
12 M
39
26*2
18 МИЛИОНИ
43
27*2
Други стил големина на табелата :
големина
Облека должина/cm
Биста/cm
3 M
37
21*2
6 M
38
22*2
9 M
40
23*2
12 M
43
24*2
18 МИЛИОНИ
46
26*2
големина информации
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .
Стоката се shopkeeper мерење големина во лице, како резултат на мерни методи на секој различно, стоката со физичка големина големина не може да биде 1-3 cm на грешка. Сликата е реално да се земе слики, бидејќи преземање на слики и светлината на екранот проблем, може да има некои исклучување боја. За големината грешка и слики надвор боја многу се грижат за купувачот, ве молиме да се земе. Големина и боја на проблемот мора да се вратат, ве молам, прости ми!
Pls бидете сигурни дека ние ќе ја испорача стоките веднаш штом ќе ја добиете вашата порака ,иако ние може да не се на линија цело време поради временската зона. Ако имате било какви прашања во врска со објектот, ве Молиме да се чувствуваат слободни да ми каже по пошта или оставете порака, ние ќе ви даде одговор ПОБРЗО.
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.

Основни карактеристики

Бебе Возраст:
0-3 месеци 4-6 месеци, 7-9 месеци, 10-12 месеци, 13-18 месеци
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Bodysuits
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Бебе Девојки
Стил:
Моден
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
пред да летаат:
Pullover
Сезоната:
Лето
Референтна висина:
59, 66, 73, 80, 85
со или без капак:
Никој
Должина На Ракав:
краток ракав
боја:
Како што е прикажано
Големина:
3M, 6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ

Најдобри понуди