• Обновено
комбо пакет од 7 два боја на ѕидот декорација машини со 298 компјутери на различни ролери цвет тип | брза БЕСПЛАТЕН превозот

комбо пакет од 7 два боја на ѕидот декорација машини со 298 компјутери на различни ролери цвет тип | брза БЕСПЛАТЕН превозот

Rating 
DEN 73120.32

Залиха
Во магацинот.


комбо пакет од 7" два боја на ѕидот декорација машини со 298 компјутери на различни ролери цвет тип | брза БЕСПЛАТЕН превозот.
тоа може да се поврзе со Телескопски стап.

Основни карактеристики

Примена:
Боја Алатка Поставува
Број на Парчиња:
299
DIY Материјали:
Боја & Украсување
Пакет:
Торба
Број На Модел На:
DM7C
Тип:
Боја Ролери
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Најдобри понуди