• Обновено
Морнарско Сина Гроздобер Кинески Женски Свила Кошула Новина Змеј Танг Одговараат Блузи рачно изработени Блуза Mujere Camisa S M L XL XXL

Морнарско Сина Гроздобер Кинески Женски Свила Кошула Новина Змеј Танг Одговараат Блузи рачно изработени Блуза Mujere Camisa S M L XL XXL

Rating 
DEN 685.00
DEN 1343.52
-49 %

Залиха
Во магацинот.

Важна Забелешка
Бидејќи нашата големина е Азија,Не исто со вашата земја големина,
Кога ќе нарачате од нашата продавница ,ве молиме Референца нашата големина на табелата ,изберете вистинската големина за вас ,
Ако вие не може да се избере правилната големина од себе ,ве молиме Контактирајте со нас прво,ние ќе ви помогнат. Ви благодариме
Материјал : Сатен Полиестер
Големина : S M L XL XXL
6 Боја на вашиот избор (може да мало боја разлика според вашиот монитор settings (поставки))
100% Сосема Нов
Трговија на големо и на Мало
Мода Нови Кинеската женска Кошула блузи S M L XL XXL
Мерењата е за алишта, а не и за телото,
па јас совети, можете да изберете неколку големи димензии за вашето тело. ви благодариме!
Големината на табелата за инчи
Големина На Табелата
S
(32) : 6
М
(34) : 8
L
(36) : 10
XL
(38) : 12
XXL
(40) : 14
Биста 32" 34" 36" 38" 40"
Половината 26" 28" 30" 32" 34"
Хип 34" 36" 38" 40" 42"
1inch=2.54 см
Големината на табелата за сантиметар
Големина На Табелата
S
(32) : 6
М
(34) : 8
L
(36) : 10
XL
(38) : 12
XXL
(40) : 14
Биста 81cm 86cm 91cm 96cm 101cm
Половината 66cm 71cm 76cm 81cm 86cm
Хип 86cm 91cm 96cm 101cm 106cm
1inch=2.54 см

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Традиционален Кинески Облека:
Блузи
Пол:
Жените
Бренд Име:
YZYOUTHZING
Ткаенина Тип:
Сатенски
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
WS018
Големина:
S M L XL XXL
боја:
Црна, Црвена, Светло Сина, Сина, Темноцрвена, Злато
Јака:
Мандарински Јака
Декорација:
Копче
Шаблон Тип:
Животните
Материјал:
Полиестер
Должина На Ракав:
Краток

Најдобри понуди