• Обновено
Нова Мода Пролет И Лето Жените Тексас Кошула светло Сина Симпатична Повик Блузи Занитвам Фармерки Маици За Жените Бесплатен Превозот

Нова Мода Пролет И Лето Жените Тексас Кошула светло Сина Симпатична Повик Блузи Занитвам Фармерки Маици За Жените Бесплатен Превозот

Rating 
DEN 804.00
DEN 1072.80
-25 %

Залиха
Во магацинот.

Повик Блузи Занитвам Фармерки Маици За Жените Опис На Производот
Предлог : 1.Ве молиме посебна други облека кога ќе перење тоа. 2.Ве молиме пак со фармерки додадете малку сол во вода , впива за околу 20 минути. Тоа може да помогне во полна боја. 3.Темни фармерки (секоја цена) ќе се фаќа надвор за неколку пати пред да се мијат , но тоа нема да исчезнат. Внимание :
Ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа. Ознаката големина понекогаш може да биде поголем од нашиот опис на големината бидејќи тие се за Кинески. Ние сме 1 или 2 димензии помали од Европскиот и Американскиот народ.
Бидејќи оние што се за Кинески. Ние сме 1 или 2 димензии помали од Европскиот и Американскиот народ.
Големина : S Bust92cm Shoulder38cm Sleeve61 cm облека должина 66cm М Bust98cm Shoulder39cm Sleeve61 cm облека должина 66cm L Bust104cm Shoulder40cm Sleeve61 cm облека должина 66cm XL Bust110cm Shoulder41cm Sleeve61 cm облека должина 66cm XXLBust118cm Shoulder42cm Sleeve61 cm облека должина 66cm Нова Мода Пролет И Лето Жените Тексас Кошула светло Сина Симпатична Повик Блузи Занитвам Фармерки Маици За Жените Бесплатен Превозот детали за производот

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Бренд Име:
yunting
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Тексас
Јака:
Пак надолу Јака
Материјал:
Памук
Декорација:
Копче
Број На Модел На:
23
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
camisa фармерки
Фармерки:
blue jean кошула за жени
Име:
тексас кошула
Стил:
фармерки кошула
жените тексас кошула:
тексас кошула, жени
Боја Стил:
Природна Боја
Стилот 1:
фармерки кошула

Најдобри понуди