• Обновено
Лето Сина Кинески Жените Елегантен Кошула Свила Сатен Блуза рачно изработени Копчето Танг Одговараат Блузи Големина S M L XL XXL WS026

Лето Сина Кинески Жените Елегантен Кошула Свила Сатен Блуза рачно изработени Копчето Танг Одговараат Блузи Големина S M L XL XXL WS026

Rating 
DEN 739.00
DEN 1343.52
-45 %

Залиха
Во магацинот.

Важна Забелешка
Бидејќи нашата големина е Азија,Не исто со вашата земја големина,
Кога ќе нарачате од нашата продавница ,ве молиме Референца нашата големина на табелата ,изберете вистинската големина за вас ,
Ако вие не може да се избере правилната големина од себе ,ве молиме Контактирајте со нас прво,ние ќе ви помогнат. Ви благодариме
Опис на објектот :
Материјал : Сатен Полиестер
Големина : Опционални ( S M L XL XXL )
Боја : 10 бои за опционални ( како слики прикажани )
Состојба : Brand New со ознака
Дизајн : Кинески Жени традиционалните Кошула , откако популарни меѓу Кинеската Кралската Палата. Традиционалната Ориентална Вкус!!!
Трговија на големо и на Мало
Dropshipping
Мода Нови Кинеската женска Кошула блузи S M L XL XXL
Мерењата е за алишта, а не и за телото,
па јас совети, можете да изберете неколку големи димензии за вашето тело. ви благодариме!
( Жените Големината на Табелата )
Големината на табелата за инчи Големина на Табелата
S
(32) : 6
М
(34) : 8
L
(36) : 10
XL
(38) : 12
XXL
(40) : 14
Биста 32" 34" 36" 38" 40"
Половината 26" 28" 30" 32" 34"
Хип 34" 36" 38" 40" 42"
1inch=2.54 см
Големината на табелата за сантиметар
Големина На Табелата
S
(32) : 6
М
(34) : 8
L
(36) : 10
XL
(38) : 12
XXL
(40) : 14
Биста 81cm 86cm 91cm 96cm 101cm
Половината 66cm 71cm 76cm 81cm 86cm
Хип 86cm 91cm 96cm 101cm 106cm
1inch=2.54 см

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Декорација:
Копче
Облека Должина:
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Новина
Бренд Име:
YZYOUTHZING
Ткаенина Тип:
Сатенски
Материјал:
Полиестер,Rayon,Ацетат
Јака:
Мандарински Јака
Sleeve Должина(cm):
Краток
Големина:
S M L XL XXL
боја:
Црна, Црвена, Сина, Темноцрвена, Златна, Виолетова, Розова, Жолта
Стил:
Кинески Гроздобер Кошула блузи
Сезоната:
Пролет , Лето , Есен
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)
Шаблон Тип:
Цвет
Материјал:
Сатенски Полиестер

Најдобри понуди