• Обновено
Пролет Спаѓаат Обичните Жени Plaid Блуза Кратко Sleeve Облека Женски Лабава-Фитинг Кошули XL-5XL Blusas Y Camisas Mujer Комбинезони

Пролет Спаѓаат Обичните Жени Plaid Блуза Кратко Sleeve Облека Женски Лабава-Фитинг Кошули XL-5XL Blusas Y Camisas Mujer Комбинезони

Rating 
DEN 517.92

Залиха
Во магацинот.


Драг пријател,
Нова продавница отворање,до 50% off.
Пролет Спаѓаат Обичните Жени Plaid Блуза Кратко Sleeve Облека Женски Лабава-Фитинг Кошули V Деколте, XL-5 XL Blusas Y Camisas Mujer Комбинезони
Пролет Спаѓаат Обичните Жени Plaid Блуза Кратко Sleeve Облека Големина На Табела
Пролет Спаѓаат Обичните Жени Plaid Блуза Кратко Sleeve Облека Производ екранот
Превозот :
Нормално ние ги испратите вашите пакет преку Кина Пост Воздух Mail. Тоа е поевтино, но побавни. Ние ќе ја испорача
предмети во 3-7 дена кога ќе се добие целосна наплата време 35-60 дена. Патем, ако не ви се допаѓа Кина
пост воздух mail, или Кина пост воздух пошта не може да се испрати стоката до вашата земја, pls контактирајте со нас, ние ќе
проверете превозот цена на други изразат компанија за вас.
Се враќа :
Ние целосно да се гарантира квалитетот на сите наши производи.Состојбата на секоја ставка е внимателно да се истражува.
пред да shippment.Сепак,ако сте незадоволни со производ за било која причина не можете да го вратите во рок од
7 дена за наплата(вклучувајќи го и превозот на трошоците).За да се квалификува за враќање на парите предмети мора да се врати во оригиналниот
состојба,не се користи,и ги вклучуваат сите оригинален производ тагови и пакување.
Повратни информации :
1.Ако сте satified со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и
5stars што е важно за нас.
2.Ако не сте задоволни нашите производи,ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.
Ние гарантираме ние ќе се 100% се реши било каков проблем за вас.

Основни карактеристики

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Долго
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Plaid
Стил:
Моден
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Полиестер
Јака:
Стенд
Sleeve Должина(cm):
Краток

Најдобри понуди