• Обновено
Lenshin Лабава Стил Chiffon Црвена Кошула Жените Обвиткан Блуза Домот V деколте, Блузи Женски Долги Ракави Канцеларијата Дама Носат

Lenshin Лабава Стил Chiffon Црвена Кошула Жените Обвиткан Блуза Домот V деколте, Блузи Женски Долги Ракави Канцеларијата Дама Носат

Rating 
DEN 844.00
DEN 907.20
-7 %

Залиха
Во магацинот.


Внимание
1. Ова е Кинески големина, помал отколку што се Европски, Американски и руски големина на општите прилика, не ја одберете големината безгрижно, мора да се измери податоци од облека што се носи сега како на сликата подолу пред купување, а потоа се однесуваат на нашата големина информации за да изберете големина за себе.
2 . Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци и купувачи се одговорни за царински давачки.
3. Работата на време. Москва Time : 04 : 00-17 : 00 New York Time : 20 : 00-09 : 00 Париз Time : 02 : 00-15 : 00 Мелбурн Time : 12 : 00-1 : 00
4. >>>>>
Блуза Биста Половината Должина на Ракав Рамо ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 84 33.1 82 32.3 60 23.6 56 22.0 34 13.4 М 88 34.6 86 33.9 60.5 23.8 57 22.4 35 13.8 L 92 36.2 90 35.4 61 24.0 58 22.8 36 14.2 XL 96 37.8 94 37.0 61.5 24.2 59 23.2 37 14.6 2 XL 100 39.4 98 38.6 62 24.4 60 23.6 38 15.0 3 XL 104 40.9 102 40.2 62.5 24.6 61 24.0 39 15.4 4 XL 108 42.5 106 41.7 63 24.8 62 24.4 40 15.7 5 XL 112 44.1 110 43.3 63.5 25.0 63 24.8 41 16.1 Забелешка : Точка мерка од страна на страна, тоа би можело да биде од 2-3 CM различни!

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
V Деколте
Декорација:
Копче
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Ткаенина Тип:
Chiffon
Материјал:
Полиестер,Spandex
Број На Модел На:
Лабава Тип
Стил:
Канцеларијата Дама
Бренд Име:
Lenshin
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни
боја:
Црвена , Бела
Времето на пазарот:
2018
Сезоната:
Пролет, Лето, Есен, Зима
Должина На Ракав:
Долг Ракав

Најдобри понуди