• Обновено
Бесплатен превозот Градина когнитивни загатка 28PCS дрво појавување на домино детски едукативни играчки ДЕТСКА solitaire дрвени Загатка играчки

Бесплатен превозот Градина когнитивни загатка 28PCS дрво појавување на домино детски едукативни играчки ДЕТСКА solitaire дрвени Загатка играчки

Rating 
DEN 1012.80

Залиха
Во магацинот.


28 PCS појавување на домино детски едукативни играчки Бренд : дрвени Спецификација : 23 * 14 * 4 cm монолитна 6 * 3 * 0.8 cm Пакување : боја кутија Објектот е воведен : lotus дрво, униформа парчиња, полиран. 28 градина хроматска животинско овошје транспорт дизајн, безбедно боја, квалитетот е многу добар, може да биде во исправена позиција за игра домино toppled игра, исто така, може да се рамни на масата играње solitaire, игра пасијанс, две парчиња на домино конектори се во прилог на дизајн мора да биде во согласност, конечно да се стави сите 24 парчиња завршена и поврзани во ринг играта е завршена., дневник повеќе здрави заштита на животната средина, рабовите се полира.
Купување информации : 1.Нашето верување е : срцето да се третираат секое парче од дрво, за бебето да овозможи најбезбедно и повеќето среќен играчки од целиот свет, да им даде на луѓето сите како дрвени играчки игра класичен дрво 2.Производи со висок квалитет на обработка на дрво, на работ рог внимателно chamfering мелење, мазна, еколошки вода-базирани боја, безбедно, не-токсични, се чувствуваат е исклучителна. Овие играчки може да се зголеми на бебето визуелно препознавање, рацете и нозете, координација, креативност, имагинација, способноста да се истражуваат светот. 3.Дрвени карактеристики, тешко е да се избегне може да има мали недостатоци, не се земе предвид. 4.Поради малата големина на некои производи, треба да биде придружена од страна на возрасните се игра, да се спречи децата ќе производ во устата. Плаќање : Постојат многу методи за плаќање на располагање на aliexpress.com како што се . Плаќањето ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавена се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и western union) Пратката 1. Производи ќе бидат испорачани во 1-7days (според количината на вашите нарачки) откако ќе се направи исплата. 2. Ве молиме бидете советувани меѓународни испорака hightly зависи од вашата локална царина и пост услуга. EMS : 5-14 работни дена. DHL/UPS/Федекс/ТНТ : 3-7 работни дена. Хонгконг Пост : 7-21 работни дена. 3. Ние ќе се одговорни за Кина царинската проблеми и купувачот треба да се одговорни за друга земја царинската проблем. Враќање/Поврат може да се вратат на производи за да ни во рок од 7 дена, ако сте незадоволни со нив. Ние нудиме целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот. Ве молиме бидете сигурни на објекти со оригинална состојба. Повратни информации 1. Ве молиме љубезно им помогне да се остави позитивни повратни информации, а потоа ќе бидат нашите вредни клиенти и добивање на нашиот преференцијални политики. 2. Ако не се задоволи со стоката, ве молам, само нас контакт пред да остави негативни повратни информации, ние сме подготвени да ги реши проблемите и да живеат до вашето задоволство.

Основни карактеристики

Тип:
Блокови
Предупредување:
За да се спречи децата од голтање мали делови од играчки.
Пол:
Унисекс
Материјал:
Дрво
Возраст Опсег:
2-4 Години
Дрво Блок Тип:
Загатка Блокови
Број На Модел На:
CM-8
Бренд Име:
MWZ
Класификација:
Монтажа

Најдобри понуди