• Обновено
Хоризонтална двојно цилиндар пареа мотор модел

Хоризонтална двојно цилиндар пареа мотор модел

Rating 
DEN 23904.00

Залиха
Во магацинот.


Хоризонтална двојно цилиндар пареа мотор модел
Моторот е хоризонтална двојно цилиндар reciprocating структура, долго 85 MM, широк 85 MM, висока 35 MM. тешки 400 G. цилиндар со дијаметар од 10ММ, клипот удар 12 MM, flywheel дијаметар од 5ММ. излез вратило 3мм. 26 MM. дизајн работа притисок е 1-3 кг. Неговата структура е многу компактен, направен од метал месинг и нерѓосувачки челик. Основата на двете нерѓосувачки челик лого. Може да биде слободен да се почне и да се запре, за 0.8 1 метри од бродот модел.

Основни карактеристики

Тип:
Блокови

Најдобри понуди