• Обновено
Формалното Стручно Домот Сива Униформа Стилови Блејзери Женски Жените Outerwear Јакни Грб Тенок Моден Бизнис Канцеларија Палто

Формалното Стручно Домот Сива Униформа Стилови Блејзери Женски Жените Outerwear Јакни Грб Тенок Моден Бизнис Канцеларија Палто

Rating 
DEN 1446.00
DEN 1521.60
-5 %

Залиха
Во магацинот.

100% Сосема Нов Канцеларијата Дама Формално Жените Палто Грб Мода Тенок Униформа Overcoat Боја : Црна, Сива Материјал : Палто Влакна + Памук Кинески Големина : S, M, L, XL, XXL,XXXL
Пакет се вклучени : 1 X Жените Палто Грб
Големина информации
Единица : CM
ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчен
плочка за грешка при мерење е нормален 1-3 CM
Топло Совети : Ова е Кинески големина информации, обично се помали 1-2 големина од НАС/ЕУ големина, ве молиме контактирајте со продавачот за да добиете повеќе детали информации пред вашата исплата.
Блузи
Големина
Рамо
Биста
Половината
Sleeve
должина
S
35
80
64
57
57
М
36
84
68 58
58
L
37
88
72
59
59
XL
38
92
76
60
60
XXL
39
96
80
61
61 XXXL 40 100 84 62 62
Следниве информации за повикување само .ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации
Забелешка : Точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
Ние прифаќаме alipay тука.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса е точна. Или не, ве молам, точно пред исплата.
Ве молиме оставете белешка во плаќање имајте предвид при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање (бои/големина).
Телефонски број се препорачува за повеќе точна испорака.
Ние брод во СВЕТОТ како ПОДАРОК.
Предмети ќе биде предаден во рок од 1-5 работен ден по плаќање завршен примени.
Предмети се испраќаат од Кина Пост Воздухопловната(ние ќе го испратите вашиот пакет со бесплатно следење на број), стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Ако не можете да го добијат тоа по 38 дена. Ве молиме контактирајте со нас за решавање.
Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности. Ние не може да гарантира пристигнување време.
Ве молиме да се напомене дека клиентите од ИТАЛИЈА или Бразил, поради вашата земји' строги СОПСТВЕНИ политики за MERCHANDISES од Источна Азија, испорака брзина може да биде во голема мера одложен .
Ако не им се допаѓаат навидум долго превозот време, ве молиме да не понуда. Ние не сакате да се добие негативна или неутрална или слабо НСД резултат само затоа што на превозот време.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
DOA(Мртов На Пристигнување) или Погрешно Објект ќе бидат понудени на берза.

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Блејзери
Декорација:
Копче
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Еден Гради
Маскирани:
No
Материјал:
Памук,Микрофибер
Јака:
Notched
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
LR1105-16
боја:
црна, сива
Сезоната:
Пролет, Есен, Зима
Големина:
S M L XL XXL XXXL
Боја Стил:
Природна Боја
Ткаенина Тип:
Broadcloth

Најдобри понуди