• Обновено
Нови Доаѓањето на Летото Завој Жешки Секси Чипка Шарени Бикини Костим за капење, за Жени Хит Боја Бански Двојно Задник Браздата 6 Боја

Нови Доаѓањето на Летото Завој Жешки Секси Чипка Шарени Бикини Костим за капење, за Жени Хит Боја Бански Двојно Задник Браздата 6 Боја

Rating 
DEN 327.00
DEN 467.52
-30 %

Залиха
Во магацинот.


Ставка Опис
Жените Нови Пристигнување Завој Жешки Секси Чипка Шарени бикини костим за капење, бански двојно задник браздата
Функција :
Материјал : 90%Полиестер,10%spandex
Достапни Боја : Црна /Сина/Портокал /Розова /Виолетови/Црвени
Шаблон Тип : Print Објект
Тип : Бикини Сет
Пакетот вклучува :
1x градник
1xpanty
Мерење за облека : Оглас Големина UKsize EUsize Етикета Големина Биста на телото опремени(cm/inch) Беше(cm/inch) Бесплатно Големина Слободни Големина Слободни Големина Слободни Големина 54/21"-110/43.5" 62/27"-116/45.5"
Answer : ___________________________ Note :
1.Како различни компјутери екранот боите различно ,бојата на самиот објект може да се разликува малку од слики ,ви благодариме за вашето разбирање.
2.Сте имале подобро проверка на реалните мерење на големината на табелата на производот страница и да ги споредат нив да мерења на телото или облеката носи често( опремени за вас )пред да нарачате.
3.Вашиот градник(чаша) големина е различна од биста големина,која може да се изведе од вашиот градник големина обично,pls провери формата на производот страница : Биста на телото Пресметува од купот големина
4.Големина : pls дозволете 0-3 cm разлика се должи на рачно мерење
Ставка Детали
Купувачот Известување
Ако треба, специјално боја (мора да бидат опишани во објектот е оглас), и други конкретно барање. ве молиме напишете вашето барање во забелешка, ние ќе се обиде тешко да се исполнат вашите барања, ако тоа е во парк, ако не го направите тоа, јас не ќе биде одговорен за несоодветниот предмет испратени до вас.
Ако сакате да купуваат во големи количини, ве молиме видете мојата продавница и внесете трговија на големо каталог или да ја испратите со точка име и количини кои ви се потребни, а потоа ние ќе ви цитирам најдобра цена.
Објектот на локација во Кина, и ние не крст одбор превозот ве Молиме бидете советувани дека international shipping обично трае подолго дека домашните, како што е врз основа на превозот обезбедувач на услуги и обичаи. Сите предмети ќе биде предаден, нормално во рок од 48 часа по приемот на уплатата, освен правни одмор.
Поштенски
Ние ги испратите на производи преку Кина Пост и да се обезбеди изразат како следново :
1. Регистрирани пост за повеќето од земјата) : Нормално доаѓањето на дестинација 18-29 дена.
2. Експрес (DHL/EMS, итн.) : Нормално доаѓањето на дестинација 3-8 Работни дена.
На следете е проценето време табелата со пријавени
Ако објектот е изгубен за време на превозот со Регистрирани пост, ве молиме оставете за пријавување од страна на поштата.
Превозот цена ќе ги покрие ракување со обвиненија, пакување такси, и испорака обвиненија. Објектот ќе биде предаден на aliexpress потврди адреси само, затоа ве молиме проверете дали адресата се точни.

Основни карактеристики

Големина:
One Size
Бренд Име:
Gaorui
Пол:
Жените
Половината:
Ниска Половината
Поддршка Тип:
жица за слободни
Со Подлога:
No
Шаблон Тип:
Печати
Материјал:
Полиестер
Тип На Објект:
Бикини Сет

Најдобри понуди