• Обновено
Висок QualityNew Водоотпорен Smock Престилка Bibs За Деца Детска Сликарство Јадење Готвење Долги ракави Анти-прашина Палта Занаети Костим

Висок QualityNew Водоотпорен Smock Престилка Bibs За Деца Детска Сликарство Јадење Готвење Долги ракави Анти-прашина Палта Занаети Костим

Rating 
DEN 165.00
DEN 211.68
-22 %

Залиха
Во магацинот.


Пад На Превозот Поддршка
Нови Водоотпорен Smock Престилка Bibs за Деца Детска Сликарство Јадење Готвење Долги ракави Анти-прашина Палта Занаети Костим
Опис : Престилка има три големи џебови, децата може да се одржи на вода пенкала, бои, закуски и хартија за крпи и други предмети. Може ефикасно да се заштитат децата' облека од маслени бои, акварел. Vel cro запечатување за дизајнот на грбот. Материјал : ПВЦ
Големина : Рамо : Прибл. 11.2 инчен / 28.5 см Ракави : Прибл. 16.5 инчен / 42 см Должина : Околу. 19.7 инчен / 50 cm Половината : Прибл. 16.5 инчен / 42 см
Пакетот Вклучува : 1pcs x Сликарство Smock Престилка
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.

Основни карактеристики

Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Bibs & Burp Облека
Шаблон Тип:
Крпеница
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
12M,18 МИЛИОНИ,15 МИЛИОНИ,21M,6M,9M,24M
Број На Модел На:
Анти-Носат Водоотпорен Престилка
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
ROMIRUS
Пад На Превозот `:
Поддршка
Бесплатен Превозот`:
Yes
Дебелина:
Тенка
Облека Должина:
Долго
Извор:
Деца цртеж ја красеше
Клучни зборови:
Слика Престилки Деца
Функција:
Водоотпорен сликарство престилки за дете
Големина:
29*55*42cm
Количина:
1pcs
Материјал:
Полиестер

Најдобри понуди