• Обновено
Висок Квалитет на Година Нови Ортодонтски стоматолошки ортодонтски клешти Винсло ортодонтски челик не ' рѓосувачки челик

Висок Квалитет на Година Нови Ортодонтски стоматолошки ортодонтски клешти Винсло ортодонтски челик не ' рѓосувачки челик

Rating 
DEN 2052.00
DEN 2160.00
-5 %

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Тип На Објект:
Белење На Заби
Големина:
Small
Број На Модел На:
Клешти
НЕТО-WT.:
200g

Најдобри понуди