• Обновено
Кендис guo! најновите пристигнување мали прекрасен цвет teether ББ држи бебе образовни играчка 1pc

Кендис guo! најновите пристигнување мали прекрасен цвет teether ББ држи бебе образовни играчка 1pc

Rating 
DEN 383.00
DEN 425.28
-10 %

Залиха
Во магацинот.


Драги пријатели, добредојдовте на кендис guo 's продавница.
Нашата продавница е професионална деца играчка продавница можете да најдете многу различни видови на играчки, исто така нешто што може да ми кажете.
Тоа е за вашето бебе е добро да се избере добра продавница.
Еве ние се гарантира висок квалитет на производот и брзо го оценувате услуга .
Ви благодарам многу!
C andice guo! најновите пристигнување мала љубов прекрасен цвет teether ББ држи бебе образовни играчка 1pc
Материјал : кадифен
Боја : шарени
Облик : цвет
Големина : околу 16*10.5 см
Погоден за бебе : 6+ месеци
цвет вазна не може да се стави стојат, ве молиме да обрнете внимание
Внимание : обично ќе чини околу 1 месец вашата земја испратено од Кина пост воздух пошта, но во топла продажба сезони (за време на некои посебни денови) тоа може да чини околу 2 месец. Ако вие не може да чека толку долго ве молиме не поставувајте цел . Ние, исто така, се надевам дека ќе го добиете на стоки, како е можно поскоро, но ние не може да се контролира брзината на превоз, ви благодарам многу за вашето разбирање.
Даноци
1) цел ќе биде прогласен како подарок и пониската вредност за елиминирање и минимизирање на вашиот сопствен доход, и лесно обичај постапка.
2) правилата се различни во секоја земја, за жал, не постои начин за нас да знаат relus, прописите, обичаите, традициите, практики, документација во секоја земја, па Затоа ние не може да понуди совети во врска со даноците во вашата земја, но ако се знае информации на даноци правила во вашата земја, само кажи ни, ние сме повеќе од среќни да го следат вашиот чекор.
Превозот
ние поддршка бесплатен превозот од кина пост воздух mail, обично тоа ќе ве чини 15~45 дена за да вашата земја. но кога влезе во продажба сезона, компанија од Кина пост ќе мора да се справи со илјадници пакет секој ден, и обичај ќе го зајакне надзорот на секој пакет, ќе има многу надворешни фактори предизвика одложување, па можеби тоа ќе ве чини повеќе од 2 месеци до вашата земја. ако сакате да се купи подарок, за некој посебен ден, тоа е добро за вас да се купи пред 2~3 месеци. ви благодариме
Наплата
1) Неисправни производи мора да се каже во рок од 3 дена заедно со фотографии на неисправни делови, ние може да испрати нови една за замена, но клиентите треба да се обрне на товар
2) ако сакате наплата, само износот на стоковните себе
Повратни информации
Ако сте задоволни со објектите што сте ги примиле, pls ни даде позитивна повратна информација, вашата поддршка е моќта на работа.

Основни карактеристики

Пол:
Унисекс
Предупредување:
околу 16*10.5 см
Возраст Опсег:
0-12 Месеци
Материјал:
Кадифен
Карактеристики:
Мека
Димензии:
околу 16*10.5 см
Обликот:
Животните
Број На Модел На:
G14032601
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Најдобри понуди